پچ کورد فیبر نوری طرح نگزنس SC-SC 1m

مشخصات فنی

نوع کانکتور

تعداد رشته

طول کابل - متر

استاندارد کابل فیبر

رنگ بندی

نقد و بررسی اجمالی

پچ کوردهای فیبر نوری سینگل مود  SC LC طرح نگزنس برای فضای داخلی و برنامه‌های کاربردی در پشتیبانی از پروتکل‌های سرعت بالا طراحی شده است.

این پچ کوردها محدود به اترنت 1GBase-LX و 10GBase-LR نیستند.

  • عملکرد تک حالته
  • خم شدگی مطلوب
  • برای استفاده در رک و تابلوهای دیواری
  • مناسب برای استفاده در محل کار برای اتصال ایستگاه کاری به پریز دیواری (فیبر به میز).

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبر نوری طرح نگزنس SC-SC 1m”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توضیحات کوتاه

نوع فیبر : سینگل مود
برند : نگزنس

مشاوره رایگان