پچ کورد فیبر نوری OM3 پنج متری LC-LC طرح نگزنس

مشخصات فنی

رنگ بندی

نوع کانکتور

طول کابل - متر

استاندارد کابل فیبر

نقد و بررسی اجمالی

پچ کورد شبکه یا کابل پچ یا سیم پچ در واقع یک کابل نوری یا الکتریکی است که برای اتصال یک وسیله الکترونیکی یا نوری به وسیله دیگر استفاده میشود. پچ‌کورد جزو تجهیزات پسیو شبکه یا مدار است، چون روی جریان هیچ تغییری ایجاد نمی‌کند. به‌طور کلی دو نوع پچ کورد وجود دارد؛ 1- پچ‌ کورد مسی 2- پچ‌ کورد فیبرنوری

پچ کورد فیبرنوری OM3 پنج متری LC LC از نوع فیبرنوری و داپلکس بوده که از تارهای بسیار نازک شیشه‌ای تشکیل شده و برای ارسال سیگنال‌های نوری در مسافت‌های طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این پچ کورد معمولا جهت برقراری ارتباط بین کامپیوتر و پریز شبکه و همچنین ایجاد اتصال بین پچ پنل‌های فیبرنوری و سایر تجهیزات اکتیو استفاده می‌شود. کابل این پچ کورد به طول پنج متر با روکش آبی فیروزه‌ای رنگ و از جنس LSZH است و در هر دو سر آن یک کانکتور LC قرار دارد.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبر نوری OM3 پنج متری LC-LC طرح نگزنس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان