مبدل شبکه (مدیا کانورتر) Media Convertor SAE-100G20-ec

ویژگی‌ها
برند: SAE
نوع کالا: مبدل فیبرنوری (media converter)
پورت: 1 copper cable RJ45 port, 1 LC fiber port, Gigabit single electrical port,, single mode/multimode dual fiber
پهنای باند فیبرنوری - گیگابیت بر ثانیه: 1.25
ابعاد - W*H*D - عرض*ارتفاع*عمق: 94*71*26 mm
وزن - کیلوگرم: 0.65
برق مصرفی: 5 W
ارسال رایگان
برای سفارشات بالای 500 هزار تومان
free-shipping
ضمانت اصالت
7 روز گارانتی بازگشت وجه

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه اینترنتی نُد - Node Shop
تومان2,638,000

ناموجود

خلاصه

مدیاکانورتر 1000 - اکونومی؛

  • طراحی ساده
  • داپلکس و سرعت بالا
  • قابلیت شناسایی ملزومات اصلی اترنت
  • دارای پورت فیبر به اندازه 1 گیگابیت (SFPs) جهت استفاده هوشمندانه از شبکه
  • دارای ورودی برق بسیار سازگار با محیط
  • دارای مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی ها و تداخلات الکترومغناطیسی

توضیحات

این دستگاه مجهز به یک پورت 10/100/1000 و یک پورت Gigabit SFP می باشد و تبدیل پورت RJ-45 به فیبر را فراهم می‌کند. توانایی تشخیص قطعی اتصال بین فیبر و مس، قطعی اتصال در پورت های مسی و الکتریکی، انتقال پویای داده و نشان دهنده سرعت. ایجاد اتصال اتوماتیک با سوئیچ شبکه و هاب عملکرد بالا در خط اتصال فیبر، دارای اعتبار بالا و سازگاری کامل با سایر تجهیزات. توانایی ساپورت هر دو فیبر مالتی مود و سینگل مود تا فاصله 80 کیلومتری و بیشتر را دارد. فراهم کردن یک گره برای ارسال و انتقال اطلاعات.

توضیحات تکمیلی

برند

SAE

نوع کالا

مبدل فیبرنوری (media converter)

پورت

1 copper cable RJ45 port, 1 LC fiber port, Gigabit single electrical port,, single mode/multimode dual fiber

پهنای باند فیبرنوری - گیگابیت بر ثانیه

1.25

ابعاد - W*H*D - عرض*ارتفاع*عمق

94*71*26 mm

وزن - کیلوگرم

0.65

برق مصرفی

5 W

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

مبدل شبکه (مدیا کانورتر)
مبدل شبکه (مدیا کانورتر) Media Convertor SAE-100G20-ec

ناموجود

تومان2,638,000
- +