پچ کورد فیبر نوری مالتی مود پانزده متری LC-LC طرح نگزنس

ویژگی‌ها
رنگ بندی: نارنجی
نوع کانکتور: LC-LC
طول کابل - متر: 15
استاندارد کابل فیبر: OM2
قطر هر رشته: 3 میلیمتر
ارسال رایگان
برای سفارشات بالای 500 هزار تومان
free-shipping
ضمانت اصالت
7 روز گارانتی بازگشت وجه

موجود در انبار

ارسال توسط فروشگاه اینترنتی نُد - Node Shop
تومان260,000
- +

توضیحات تکمیلی

رنگ بندی

نارنجی

نوع کانکتور

LC-LC

طول کابل - متر

15

استاندارد کابل فیبر

OM2

قطر هر رشته

3 میلیمتر

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پچ کورد فیبر نوری مالتی مود LC-LC طرح نگزنس
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود پانزده متری LC-LC طرح نگزنس

موجود در انبار

تومان260,000
- +