پچ کورد فیبر نوری سینگل مود پنج متری FC-LC طرح نگزنس

ویژگی‌ها
نوع کانکتور: FC-LC
تعداد رشته: Duplex
طول کابل - متر: 5
استاندارد کابل فیبر: OS2, Single Mode, سینگل مود
رنگ بندی: زرد
operating pulling force: 200 N
درجه حرارت کاری - سانتیگراد: -10 ~ 50
Bend Radius: 40 mm
ارسال رایگان
برای سفارشات بالای 500 هزار تومان
free-shipping
ضمانت اصالت
7 روز گارانتی بازگشت وجه

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه اینترنتی نُد - Node Shop
تومان73,000

ناموجود

توضیحات

 

 

 

توضیحات تکمیلی

نوع کانکتور

FC-LC

تعداد رشته

Duplex

طول کابل - متر

5

استاندارد کابل فیبر

OS2, Single Mode, سینگل مود

رنگ بندی

زرد

operating pulling force

200 N

درجه حرارت کاری - سانتیگراد

-10 ~ 50

Bend Radius

40 mm

ویژگی

Crush resistance (IEC 60794-1-E3) 250 N/cm, Fire retardant IEC 60332-3 Cat.C, Insertion Loss, maximum, dB 0.3 dB, Return Loss, maximum, dB 30 dB

قطر هر سیم - میلی متر

2.0

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود پنج متری FC-LC طرح نگزنس
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود پنج متری FC-LC طرح نگزنس

ناموجود

تومان73,000
- +