پچ کورد فیبر نوری سینگل مود دو متری SC FC طرح نگزنس

ویژگی‌ها
تعداد رشته: Duplex
طول کابل - متر: 2
استاندارد کابل فیبر: OS2
رنگ بندی: زرد
نوع کانکتور: FC-SC
ارسال رایگان
برای سفارشات بالای 500 هزار تومان
free-shipping
ضمانت اصالت
7 روز گارانتی بازگشت وجه

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه اینترنتی نُد - Node Shop
تومان61,000

ناموجود

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری  SC-FC نگزنس سینگل مود

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود SC-FC نگزنس ،  زیرساخت های فیبر نوری برای برقراری اتصال میان تجهیزات استفاده می شود. پچ کوردها دارای کانکتورهای متنوعی از جمله LC، FC، SC، ST، MU ، MTRJ و E2000 و … هستند.

این پچ کورد  که توسط برند مطرح نگزنس تولید شده از نوع کانکتورهای SC است. از این کانکتورها به طور عمده در زیرساخت های فیبر نوری و مخابرات استفاده می شود. علت استفاده این پچ کوردها، عمر مفید ۱۰۰۰ چرخه اتصال، هزینه پایین، سهولت استفاده و دوام بالای این کانکتور است

دسته بندی پچ کوردها بر اساس نوع کابل و نوع کور (هسته) انجام می شود. بر اساس تعداد هسته، کابل پچ کورد در ۲ نوع Simplex و Duplex موجود هستند.

کابل فیبر نوری سازگار با این پچ کورد از نوع Single Mode است. رنگ این پچ کورد نیز نشان دهنده نوع پچ کورد می باشد. سایز هسته این نوع کابل های برابر ۹/۱۲۵µm می باشد. پچ کورد فیبر نوری سینگل مود SC-FC نگزنس دارای کیفیت ساخت بالا می باشد و قیمت آن مقرون به صرفه است.

این پچ کورد در متراژ های مختلفتی تولید میشود که از جمله مترازهایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند متراژ های 5، 3، 1، 2 می باشد .

توضیحات تکمیلی

تعداد رشته

Duplex

طول کابل - متر

2

استاندارد کابل فیبر

OS2

رنگ بندی

زرد

نوع کانکتور

FC-SC

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود یک متری SC FC طرح نگزنس
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود دو متری SC FC طرح نگزنس

ناموجود

تومان61,000
- +