پچ کورد فیبر نوری سینگل مود سه متری SC_LC طرح نگزنس

ویژگی‌ها
نوع کانکتور: SC-LC
طول کابل - متر: 3
تعداد رشته: Duplex
استاندارد کابل فیبر: OS2
قطر هر رشته: 3 میلیمتر
رنگ بندی: زرد
ارسال رایگان
برای سفارشات بالای 500 هزار تومان
free-shipping
ضمانت اصالت
7 روز گارانتی بازگشت وجه

موجود در انبار

ارسال توسط فروشگاه اینترنتی نُد - Node Shop
تومان107,000
- +

توضیحات

کابل فیبر دوبلکس تک حالته 1متری LC به SC دارای فیبر 9/125 میکرونی برای انتقال داده با سرعت بالا و پهنای باند بالا از طریق شبکه‌های اترنت گیگابیتی و کانال فیبر، با پشتیبانی از برنامه‌های کاربردی تک حالته دوبلکس است.

این کابل پچ LC-SC در یک پوشش ضد آتش قرار دارد تا از خوردگی در هنگام قرار گرفتن در معرض دمای بالا  – در صورت آتش سوزی اطمینان حاصل شود -.

این کابل فیبر نوری برای استفاده در محیط‌های صنعتی، دفاتر و مکان‌های آموزشی و مجتمع‌های مسکونی کاربرد دارد.

توضیحات تکمیلی

نوع کانکتور

SC-LC

طول کابل - متر

3

تعداد رشته

Duplex

استاندارد کابل فیبر

OS2

قطر هر رشته

3 میلیمتر

رنگ بندی

زرد

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود سه متری SC-LC طرح نگزنس
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود سه متری SC_LC طرح نگزنس

موجود در انبار

تومان107,000
- +