پچ کورد فیبر نوری سینگل مود پانزده متری LC_LC طرح نگزنس

ویژگی‌ها
نوع کانکتور: LC-LC
تعداد رشته: Duplex
طول کابل - متر: 15
قطر هر رشته: 3 میلیمتر
استاندارد کابل فیبر: OS2
رنگ بندی: زرد
ارسال رایگان
برای سفارشات بالای 500 هزار تومان
free-shipping
ضمانت اصالت
7 روز گارانتی بازگشت وجه

موجود در انبار

ارسال توسط فروشگاه اینترنتی نُد - Node Shop
تومان239,000
- +

خلاصه

استاندارد کابل فیبر : OS2 نوع فیبر : سینگل مود

توضیحات

پچ کورد شبکه یا کابل پچ یا سیم پچ در واقع یک کابل نوری یا الکتریکی است که برای اتصال یک وسیله الکترونیکی یا نوری به وسیله دیگر استفاده می‌شود. پچ‌ کورد جزو تجهیزات پسیو شبکه یا مدار است، چون روی جریان هیچ تغییری ایجاد نمی‌کند. به‌طور کلی دو نوع پچ کورد وجود دارد؛ ۱- پچ‌ کورد مسی ۲- پچ‌ کورد فیبرنوری

پچ کورد فیبرنوری در دو طرف خود دارای کانکتور است و به دو دسته سینگل مود و مالتی مود تقسیم می‌شود. پچ کوردهای سینگل مود برای مسافت‌های طولانی و مالتی مود برای مسافت‌های کوتاه‌تر استفاده می‌شوند. پچ کوردهای فیبرنوری را می‌توان بر حسب کانکتورها طبقه‌بندی کرد. این کانکتورها شامل LC, SC, FC و ST می‌شوند.

پچ کورد فیبرنوری سینگل مود پانزده متری LC LC در دو سمت خود مجهز به کانکتورهای LC است. این پچ کورد به دلیل برخورداری از کانکتور LC، در شبکه‌های WAN قابل استفاده است. کابل این پچ کورد با طول 15 متر و رنگ زرد از نوع داپلکس بوده و روکش آن LSZH است. پیشنهاد ما این پچ کورد است چرا که در آن از کور 657a2 استفاده شده – که بهترین کور برای شبکه است- قطر بیرونی هر رشته ۲.۸ میکرون است (در بازار به ۳ میلیمتر معروف است.)

توضیحات تکمیلی

نوع کانکتور

LC-LC

تعداد رشته

Duplex

طول کابل - متر

15

قطر هر رشته

3 میلیمتر

استاندارد کابل فیبر

OS2

رنگ بندی

زرد

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود LC-LC طرح نگزنس
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود پانزده متری LC_LC طرح نگزنس

موجود در انبار

تومان239,000
- +