پچ کورد فیبر نوری سینگل مود یک متری SC_SC طرح نگزنس

ویژگی‌ها
نوع کانکتور: SC-SC
تعداد رشته: Duplex
طول کابل - متر: 1
استاندارد کابل فیبر: OS2
رنگ بندی: زرد
ارسال رایگان
برای سفارشات بالای 500 هزار تومان
free-shipping
ضمانت اصالت
7 روز گارانتی بازگشت وجه

موجود در انبار

ارسال توسط فروشگاه اینترنتی نُد - Node Shop
تومان99,000
- +

خلاصه

نوع فیبر : سینگل مود برند : نگزنس

توضیحات

پچ کوردهای فیبر نوری سینگل مود  SC LC طرح نگزنس برای فضای داخلی و برنامه‌های کاربردی در پشتیبانی از پروتکل‌های سرعت بالا طراحی شده است.

این پچ کوردها محدود به اترنت 1GBase-LX و 10GBase-LR نیستند.

  • عملکرد تک حالته
  • خم شدگی مطلوب
  • برای استفاده در رک و تابلوهای دیواری
  • مناسب برای استفاده در محل کار برای اتصال ایستگاه کاری به پریز دیواری (فیبر به میز).

توضیحات تکمیلی

نوع کانکتور

SC-SC

تعداد رشته

Duplex

طول کابل - متر

1

استاندارد کابل فیبر

OS2

رنگ بندی

زرد

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود SC-SC طرح نگزنس
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود یک متری SC_SC طرح نگزنس

موجود در انبار

تومان99,000
- +