پچ کورد فیبر نوری مالتی مود دو متری FC-FC طرح نگزنس

ویژگی‌ها
نوع کانکتور: FC-FC
تعداد رشته: Duplex
طول کابل - متر: 2
استاندارد کابل فیبر: OS2
رنگ بندی: نارنجی
درجه حرارت کاری - سانتیگراد: – 20 ~ 70
ارسال رایگان
برای سفارشات بالای 500 هزار تومان
free-shipping
ضمانت اصالت
7 روز گارانتی بازگشت وجه

موجود در انبار

ارسال توسط فروشگاه اینترنتی نُد - Node Shop

توضیحات

 

پچ کورد فیبر نوری FC-FC  کابلی است که دو سر آن به کانکتور فیبر نوری وصل می شود. این وسیله برای ایجاد ارتباط بین تجهیزات و قطعات در شبکه به کار می رود.

 

 

توضیحات تکمیلی

نوع کانکتور

FC-FC

تعداد رشته

Duplex

طول کابل - متر

2

استاندارد کابل فیبر

OS2

رنگ بندی

نارنجی

درجه حرارت کاری - سانتیگراد

– 20 ~ 70

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پچ کورد فیبر نوری مالتی مود دو متری FC-FC طرح نگزنس
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود دو متری FC-FC طرح نگزنس

موجود در انبار

- +