پچ کورد فیبر نوری مالتی مود دو متری FC LC طرح نگزنس

ویژگی‌ها
نوع کانکتور: FC-LC
تعداد رشته: Duplex
طول کابل - متر: 2
رنگ بندی: نارنجی
operating pulling force: 200 N
درجه حرارت کاری - سانتیگراد: -10 ~ 50
Bend Radius: 40 mm
ویژگی: Crush resistance (IEC 60794-1-E3) 250 N/cm, Fire retardant IEC 60332-3 Cat.C, Insertion Loss, maximum, dB 0.3 dB, Return Loss, maximum, dB 30 dB
ارسال رایگان
برای سفارشات بالای 500 هزار تومان
free-shipping
ضمانت اصالت
7 روز گارانتی بازگشت وجه

موجود در انبار

ارسال توسط فروشگاه اینترنتی نُد - Node Shop

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری به طول 2 مترو با نوع کابل مالتی مود OM2 و کانکتور (سرامیکی بدون زاویه) FC LC, UPC، پهنای باند 1GB، دو رشته ای با قطر کور (Core) 50/125 میکرون

توضیحات تکمیلی

نوع کانکتور

FC-LC

تعداد رشته

Duplex

طول کابل - متر

2

رنگ بندی

نارنجی

operating pulling force

200 N

درجه حرارت کاری - سانتیگراد

-10 ~ 50

Bend Radius

40 mm

ویژگی

Crush resistance (IEC 60794-1-E3) 250 N/cm, Fire retardant IEC 60332-3 Cat.C, Insertion Loss, maximum, dB 0.3 dB, Return Loss, maximum, dB 30 dB

قطر هر سیم - میلی متر

3

نوع کابل

OM2, OM2 50/125

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پچ کورد فیبر نوری مالتی مود دو متری LC-FC طرح نگزنس
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود دو متری FC LC طرح نگزنس

موجود در انبار

- +