پچ کورد فیبر نوری om3 یک متری FC FC طرح نگزنس

ویژگی‌ها
برند: نگزنس
تعداد رشته: Duplex
طول کابل - متر: 1
استاندارد کابل فیبر: OS2
رنگ بندی: آبی فیروزه ای
نوع کانکتور: FC-FC
ارسال رایگان
برای سفارشات بالای 500 هزار تومان
free-shipping
ضمانت اصالت
7 روز گارانتی بازگشت وجه

موجود در انبار

ارسال توسط فروشگاه اینترنتی نُد - Node Shop
تومان120,000
- +

توضیحات تکمیلی

برند

نگزنس

تعداد رشته

Duplex

طول کابل - متر

1

استاندارد کابل فیبر

OS2

رنگ بندی

آبی فیروزه ای

نوع کانکتور

FC-FC

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پچ کورد فیبر نوری om3 FC FC طرح نگزنس یک متری
پچ کورد فیبر نوری om3 یک متری FC FC طرح نگزنس

موجود در انبار

تومان120,000
- +