پچ کورد فیبر نوری سینگل مود دو متری SC_SC طرح نگزنس

ویژگی‌ها
نوع کانکتور: SC-SC
رنگ بندی: زرد
طول کابل - متر: 2
تعداد رشته: Duplex
استاندارد کابل فیبر: OS2
پارت نامبر: پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC N123.4CCY2 2m
ارسال رایگان
برای سفارشات بالای 500 هزار تومان
free-shipping
ضمانت اصالت
7 روز گارانتی بازگشت وجه

موجود در انبار

ارسال توسط فروشگاه اینترنتی نُد - Node Shop
تومان105,000
- +

توضیحات تکمیلی

نوع کانکتور

SC-SC

رنگ بندی

زرد

طول کابل - متر

2

تعداد رشته

Duplex

استاندارد کابل فیبر

OS2

پارت نامبر

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC N123.4CCY2 2m

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

پچ کورد فیبر نوری سینگل مود دو متری SC-SC طرح نگزنس
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود دو متری SC_SC طرح نگزنس

موجود در انبار

تومان105,000
- +